Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Lite 0.18.0 Beta Güncellemesi Duyuruldu!

PUBG Mobile Lite 0.18.0 Beta Güncellemesi Duyuruldu!

347
pubg-mobile-lite-0-18-0-beta-guncellemesi-duyuruldu

PUBG Mobile Lite 0.18.0 Beta Güncellemesi Duyuruldu! Battle royale türünün mobil platformda en çok oynanan oyunları arasında yer alan PUBG yeni güncellemesi duyuruldu. Düşük donanıma sahip cihazlar için geliştirilen PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesi pek çok yeniliği içerisinde barındırıyor. Yeni güncelleme ile birlikte oyun artık daha da hızlı bir tempoya sahip olacak. Ayrıca güncelleme ile birlikte birçok iyileştirme ve envanterde oyuncuları bekliyor.

25 Temmuz 2020 tarihinde ilk yıl dönümünü kutlayacak olan PUBG Mobile Lite öncesinde yeni bir güncelleme ile oyunu yeniliyor. Yeni güncelleme Google Play Store ve Apple App Store’da yayınlanacak. 0.18.0 güncellemesi ile birlikte oyun içerisinde grafik iyileştirmelerde yer alıyor. Düşük donanımlı cihazlara yönelik geliştirilen PUBG Mobile Lite yeni beta ile birlikte daha başarılı bir grafik görünüme bürünecek. 0.18.0 güncellemesinin toplam boyutu ise yaklaşık 500 MB civarında. Android 4.0.3 ve üstü cihazlarda oynanabilir durumda olan oyun 1 GB RAM önerisi sunmaktadır.

PUBG Mobile Lite 0.18.0 Beta Güncellemesi Duyuruldu! Geçtiğimiz güncelleme ile birlikte oyuna eklenen Desert Eagle gibi envanterlerin ardından yeni güncellemede dahil edilecek envanter ve silahlar merak ile bekleniyor. Ayrıca her güncelleme de olduğu gibi bu güncellemede de özel bir etkinliğin başlatıması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde PUBG Mobile Lite için yeni güncellemenin ayrıntılarının ve detaylarının resmi olarak da açıklanması bekleniyor. PUBG Mobile Lite ve çok daha fazlası için Mobil Delisi’ni takipte kalın. Yeni beta güncelleme hakkında ayrıntılar için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=D11UPVN85d4