Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile için Gizli Mod Geliyor!

PUBG Mobile için Gizli Mod Geliyor!

396
pubg-mobile-icin-gizli-mod-geliyor

PUBG Mobile için Gizli Mod Geliyor! Battle royale türünün mobildeki en popüler oyunlarından PUBG Mobile için yenilikler gelmeye devam ediyor. Sürekli oyuncular için yenilikler ile gündeme gelen oyun bu sefer gizli mod ile oyun severlerin karşısına çıkıyor. PUBG Mobile Gizli mod ile oyunculara daha eğlenceli bir oyun deneyimi sunmak için hazırlanıyor.

Gelecek hafta Miramar Haritası içinde farklı özelliklere geçmeye hazırlanan PUBG Mobile yeni özellik ve güncellemeler içinde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. This Ancient Secret adını verdiği etkinliğinde 4 Ağustos tarihinde başlayacağı ve Cadılar Bayramı Modu veya Yıldönümü Kutlama Moduna benzer bir etkinlik olacağı belirtildi.

Secret Map adı verilen gizli mod içinde duyuru yapıldı. Miramar içinde The Ancient Secret siyah gökyüzüne sahip oyun modu ile oyun severleri şaşırtmaya hazırlanıyor. Bir diğer sürpriz ise oyuncuların piramitler ile karşılaşacak olması.

PUBG Mobile için Gizli Mod Geliyor! Powerbang Gaming’in yapmış olduğu video paylaşımında oyunun haritasına eklenen gizli moda da yer verilmiş. Ayrıca piramitlerin içine girildiğinde mini oyun oyuncuları bekliyor. Bu oyunda farklı ekipmanlar toplanabilecek. Mini oyunun yanı sıra bulmacalarında yer aldığı gizli modda, Boss Battle’a katılımda yapılabilecek.

Oyunda yeniliklerin arkası kesilmiyor. Yayınlandığı günden bugüne farklı bir boyuta taşınan oyun yeni gizli mod ile oyuncuların dikkatini daha da çekecek gibi gözüküyor. İlerleyen günlerde oyuna yeni güncellemelerinde eklenmesi bekleniyor. Powerbang Gaming’in paylaşımını yaptığı videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=83&v=FLi9I3LcB5w&feature=emb_title