Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Global Championship Season Zero Başlıyor!

PUBG Mobile Global Championship Season Zero Başlıyor!

32
pubg-mobile-global-championship-season-zero-basliyor

PUBG Mobile Global Championship Season Zero Başlıyor! Battle royale oyunlarının kuşkusuz en popüleri olan PUBG Mobile’de yeni turnuva heyecanı yarın başlıyor. Dünyanın en zorlu PUBG Mobile sahnesinde ülkemizi FUTBOLIST ve Klas Digital Athletics takımları temsil edecek

2020 yılının son etkinliği olma özelliği de taşıyan PUBG Mobile Global Championship yarın resmi olarak start alacak. 24 takımın mücadele edeceği turnuva 4 hafta boyunca sürecek ve turnuva finalleri Ocak 2021’de oynanacak. 4 haftalık heyecanda Weekdays ve Super Weekend olarak iki aşama bulunuyor. Turnuvanın ilk aşamasında her takım Salı ve Çarşamba günleri toplam 8 maç oynayacak. Oynanan mücadelelerin ardından 16 takım turnuvanın ikinci aşaması olan Super Weekend’e katılım hakkı kazanacak. 16 Takım her Cuma, Cumartesi ve Pazar toplamda 15’er maç oynayacak. Super Weekend sonu puanlarına göre ilk 16 takım finallere katılım hakkı kazanacak. PUBG Mobile Türkiye Twitter sayfasından yapılan açıklamada “Sadece en iyilerin yer aldığı 2 milyon dolar ödüllü PUBG Mobile Global Championship Sezon Zero yarın başlıyor! Bu büyük serüvende Türk temsilcilerimizi yalnız bırakmıyoruz ve desteği hep EN tepede tutuyoruz! #WeOnTop” sözlerine yer verdi.

pubg-mobile-global-championship-season-zero-basliyor-2

PUBG Mobile Global Championship Season Zero Başlıyor! Turnuvanın ödül havuzunda ise 2 milyon dolar nakit bulunacak. PUBG Mobile Global Championship Ocak 2021’de oynanacak finaller ile sona erecek. Turnuva lig aşaması ve çok daha fazla detayı https://liquipedia.net/pubg/PUBG_Mobile_Global_Championship/2020 üzerinden ulaşabilirsiniz. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.