Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile 1.7 Güncelleme Detayları Belli Oldu!

PUBG Mobile 1.7 Güncelleme Detayları Belli Oldu!

195
pubg-mobile-1-7-guncelleme-detaylari-belli-oldu

PUBG Mobile 1.7 Güncelleme Detayları Belli Oldu! Battle royale türünün en popüler oyunları arasında yer alan PUBG Mobile, 1.7 güncellemesini geçtiğimiz günlerde aldı. Dağıtımı başlayan güncelleme paketi tüm ülkelerden erişilebilir olacak ve güncelleme esnasında herhangi bir sunucu kesintisi olmayacağının da garantisi verildi.

Sürüm 1.7 ile PUBG Mobile Riot’un Arcane adlı League of Legends evrenindeki animasyon serisi ile iş birliği yapacağını da ekledi. Ayrıca oyunda bazı özelliklere ek olarak yeni bir Royale Pass de bu güncelleme ile dahil edilecek. 1.7 güncellemesi ile oyuna dahil edilen yeni modda belli oldu. Ayna Dünyası adı verilen yeni modda oyuncuları League of Legends ve PUBG Mobile haritalarının birleşimi bekliyor.

PUBG Mobile 1.7 Güncelleme Detayları Belli Oldu!

Stüdyo diğer taraftan da eski oyun modlarını PUBG Mobile’a getirmeye devam ediyor. Kullanıcıların sevdiği eski modları güncelemeler ile oyuna dahil etmeye devam ediyor. Oyuna eklenecek yenilikler ise şu şekilde;

  • Vikendi 16 Kasım tarihinde erişilebilir olacak ve izleme modu oyunculara tekrar sunulacak.
  • Metro Royale: Reunion 22 Kasım tarihinde oyuna gelecek ve yeni taşıma mekaniğini de bünyesinde barındıracak.
  • Survive Till Dawn 25 Kasım tarihinde oyuna dahil oluyor ve her Perşembe, Cuma ve Cumartesi erişilebilir olacak.
  • Enfeksiyon modu 25 Kasım itibari ile her Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri erişilebilir olacak.
  • Payload 2.0 ise 29 Kasım tarihinde oyuna dahil olurken her Pazartesi, Cumartesi ve Pazar günü erişilebilir olacak.

PUBG Mobile 1.7 Güncelleme Detayları Belli Oldu! Runic Power modu ise 30 Kasım tarihinde oyun severlere yeniden sunuluyor. Her Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri oynanabilir olacak. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.