Ana sayfa Öne Çıkanlar Pokemon Unite, Android ve iOS Cihazlar İçin Ön Kayıt Aşamasında!

Pokemon Unite, Android ve iOS Cihazlar İçin Ön Kayıt Aşamasında!

252
pokemon-unite-android-ve-ios-cihazlar-icin-on-kayit-asamasinda

Pokemon Unite, Android ve iOS Cihazlar İçin Ön Kayıt Aşamasında! Geçtiğimiz ay içerisinde Nintendo Switch için çıkış yapan oyun şimdi de mobil cihazlara geliyor. Oldukça olumlu yorumlar alan Pokemon Unite, iOS ve Android cihazlar için ön kayıt aşamasına giriş yaptı. Bildiğiniz üzere Pokemon serisi her platformda oldukça ilgi görüyor. Senelerdir gördüğü ilgiden dolayı çeşitli başarılara imza atan oyun şimdi ise yeni versiyonu ile karşımızda. Pokemonûn yeni oyunu PokemonUnite artık mobil cihazlarda da oynanabilecek.

Yayıncılık ve geliştirciliğini The Pokemon Company’nin gerçekleştirdiği yeni Pokemon oyunu Unite’ten mobil cihaz sahiplerine oldukça sevindirici bir haber geldi. Sevenlerini heyecanlandıran haber şimdiden dört gözle bekletmeye başladı.

pokemon-unite-android-ve-ios-cihazlar-icin-on-kayit-asamasinda-2

Geçtiğimiz ay içerisinde Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştiren Pokemon Unite fazlasıyla olumlu yorumlar almıştı. Android ve iOS cihaz sahipleri için Google Play Store ve App Store üzerinden ön kayıt aşamasına girdi. Ön kayıt yaptıranlar oyunun çıkışında birbirinden çeşitli ödüllere sahip olacak. ödüller ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Bu durum da oyuna daha bir heyecan kattı.

PokemonUnite, Android ve iOS Cihazlar İçin Ön Kayıt Aşamasında! Pokemon Unite, 22 Eylül tarihinde Android ve iOS cihazlar için ücretsiz olarak çıkışını gerçekleştirecek. Aşağıdaki linkten oyunu fragmanına ulaşabilirsiniz.

pokemon-unite-android-ve-ios-cihazlar-icin-on-kayit-asamasinda-3

https://www.youtube.com/watch?v=nAltXv-Hcbc

Oyunun mağaza sayfalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://apps.apple.com/app/id1512321575

https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.pokemon.pokemonunite

Pokemon ve birden fazla mobil oyun haberine anında ulaşmak için Mobil Delisi sayfamızı takipte kalın.