Ana sayfa Öne Çıkanlar Partinizi Kurabileceğiniz Mobil Oyun: Seçim Oyunu 2

Partinizi Kurabileceğiniz Mobil Oyun: Seçim Oyunu 2

334
partinizi-kurabileceginiz-mobil-oyun-secim-oyunu-2

Partinizi Kurabileceğiniz Mobil Oyun: Seçim Oyunu 2! Seçim Oyunu 2 ile adeta bir parti başkanının yapması gerekenleri yapıp, seçim otobüsünüzü o şehirden bu şehre sürebileceksiniz. Hatta eğer başarabilirseniz Türkiye’nin bir sonraki lideri olacaksınız. Mobil oyun pazarında iddialı işlere imza atan Türk yapımcılar bu defa daha farklı bir oyunla karşımıza çıktı. Bu oyunda oyuncuların amacı ise seçilen bir sonraki lider olmak.

Oyunda yapabileceğimiz birden fazla farklı seçenek var. Seçim aracı ile il il gezmek, makam odası düzenlemek, mitingler düzenleyip halka seslenmek gibi aktiviteler mevcut. Oyuna başlarken varolan bir siyasi partinin kontrolünü alabileceğiniz gibi kendi partinizi de kurabilirsiniz. Çeşitli semboller kullanarak parti sembolünüzü yaratabilirsiniz.

partinizi-kurabileceginiz-mobil-oyun-secim-oyunu-2

“Parti Kur Oy Verelim” Oyunu

Bütün bunları yapıp partiyi kurduktan sonra karakteri oluşturup çeşitli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Aktiviteler arasında televizyona çıkmak, mitinglerde konuşma yapmak ve parti içi muhalefet ile mücadele etmek de gerekiyor. Bütün bunları yaparken de Türkiye haritasının altında yer alan oranlar doğrultusunda seçimlerde alabileceğiniz oy oranını görebilirsiniz. Kendi partinizle başlarsanız bu oran sıfır olarak görülür. Eğer rakibiniz yüksek oyu olmayan bir partiyse çok yorulmadan ı-oyunu sürdürebilirsiniz. Fakat amacınız iktidarda söz sahibi olmak ise daha dikkatli ve iddialı olmanız gerekir.

partinizi-kurabileceginiz-mobil-oyun-secim-oyunu-2

Oyunda seçime 90 gün kala bir parti kurarak koyunu başlatıyorsunuz. Bu süreçte alelacele seçime girmeniz gerekiyor. Ankara’dan başlayarak memleketin dört bir yanında iktidar yolculuğunu sürdürüyorsunuz. Bunları yaparken yalnızca kendi hamlelerinizi değil raip oyuncunun da hamlelerini kontrol etmeniz gerekiyor. Ardı arkası kesilmeyen Türk yapımı mobil oyunlar başarılı sonuçlar aldı. Acaba Seçim Oyunu 2 nasıl bir başarı yakalayacak? Seçim Oyunu 2 ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.