Ana sayfa Öne Çıkanlar Lineage 2: Revolution’a Efsane Oyun ‘Ni no Kuni’ Teması Geliyor

Lineage 2: Revolution’a Efsane Oyun ‘Ni no Kuni’ Teması Geliyor

533
lineage-2-revolutiona-efsane-oyun-ni-no-kuni-temasi-geliyor

Lineage 2: Revolution’a efsane oyun ‘Ni no Kuni’ teması geliyor! Netmarble’ın mobil oyunu olan Lineage 2: Revolution’a yeni güncelleme geliyor. Bu güncelleme ile birlikte ‘Ni no Kuni’ temasında bulunan kostümler, Agathionlar, binekler, Ruh Kristali ve birçok yenilik dahil oluyor. Bununla birlikte ‘Kırmızı Elmas İade Etkinliği’ sayesinde oyuncular 100 bine yakın kırmızı elmas geri alma hakkı verilecek.

Netmarble, MMORPG türü rol yapma oyunu Lineage 2 : Revolution’a yeni maceralar kazandırmak için dünyaca ünlü fantezi RPG oyunu ‘Ni no Kuni’ ile iş birliği yapıyor. Oyunda yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte yeni karakter ve çeşitli oyun içerikleri dahil oluyor. Ayrıca Netmarble bu güncellemeyi kutlamak için oyuncuların kullandığı kırmızı elmas miktarına göre 100 bine kadar kırmızı elmas iadesi yapacağını açıkladı. Bu iadeler Kırmızı Elmas Etkinliği’nde yapılacak.

Yeni Lineage 2 : Revolution güncellemesiyle gelen içerikler

Lineage 2 : Revolution güncellemesiyle birlikte oyuna ‘Ni no Kuni’ temalı yeni karakterler eklenecek. Aynı zamanda oyunculara kullandıkları Kırmızı Elmaz miktarına karşılık 100 bine kadar Kırmızı Elmas iadesi yapılacak. ‘Ni no Kuni’ temalı Zaman Yarığı Etkinliği sayesinde oyuncular birçok ödül kazanabilecek. Bununla birlikte 10 milyon Adena, 3 bin Kırmızı Elmas ve 3 tür günlük güçlendirme önerilen sunucuda oyuna yeni başlayan oyunculara verilecek.

Lineage 2 : Revolution en iyi kalite görselleri, devasa açık dünya ve büyük ölçekli PvP içeriklerini mobil cihazlara taşıyarak mobil oyun dünyasında ilgi görmeyi başaran MMORPG oyunudur. Gücünü temelini Unreal Engile’den alan oyun, etkileyici görseller ve tek ekranda açık dünyada eş zamanlı olarak 200’e kadar oyuncunun birbirleriyle rekabet etmesini sağlar. Dünya çapında milyonlarca oyuncuyu bir araya getiren, avuç içine sığdırılmış büyüleyici, çok özellikli, dünyası kararlı bir MMORPG deneyimi sunar.

Oyuncular güncelleme hakkında detaylı bilgileri almak ve kendilerine ne kadar Kırmızı Elmas iade edileceğini görmek için resmi internet sayfasını ziyaret edebilir.