Ana sayfa Öne Çıkanlar League of Legends Wild Rift Çıkış Tarihi Belli Oldu!

League of Legends Wild Rift Çıkış Tarihi Belli Oldu!

449
league-of-legends-wild-rift-cikis-tarihi-belli-oldu

League of Legends Wild Rift Çıkış Tarihi Belli Oldu! Riot games’in popüler MOBA oyunu League of Legends, mobil platformda Android ve iOS platformları için geliştirdiği oyun Wild Rift’in ülkemizdeki çıkış tarihi belli oldu. Oyunun açık betası ülkemize 10 Aralık tarihinde gelecek. Wild Rift ile birlikte oyunda yeni şampiyon ve kostümlerde oyun severleri bekliyor.

league-of-legends-wild-rift-cikis-tarihi-belli-oldu-2

10 Aralık tarihi itibariyle Türkiye’de mobil olarak 5v5 MOBA deneyimi yaşanabilecek. Açık betanın ilk çıkışı 27 Ekim tarihinde Güneydoğu Asya, Güney Kore ve Japonya’da yapılmıştı. Aralık ayının ikinci haftası ile birlikte açık beta daha fazla ülkeye sunulmuş olacak. PC versiyonunun dışında yeni kostüm ve yeni şampiyonlarla daha heyecanlı bir alacak oyun merak ile bekleniyor.

Öte yandan Riot Games Wild Rift’i tüm bölgelerde erişilebilir bir hale getirmek için tüm çalışmalarını da sürdürüyor. Kuzey ve Güney Amerika’ya 2021’de açık beta olarak giriş yapacak oyunun tam sürümü ise açık beta performansına göre belirlenecek. PC versiyonunda olduğu gibi Wild Rift’te ücretsiz olarak yayınlanacak.

wild-rift-oturum-hatasi-2 league-of-legends-wild-rift-cikis-tarihi-belli-oldu-3

League of Legends Wild Rift Çıkış Tarihi Belli Oldu! Hayatta kalma oyunları PUBG, Fortnite gibi yapımlara karşı nasıl bir başarı sergileyeceği de merak ediliyor. Mobil platformda League of Legends Wild Rift’in nasıl bir sonuç sergileyeceğini önümüzdeki dönemde göreceğiz. League of Legends Wild Rift ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.