Ana sayfa Öne Çıkanlar Genshin Impact iOS ve Android İçin Yayında!

Genshin Impact iOS ve Android İçin Yayında!

321
genshin-impact-ios-ve-android-icin-yayinda

Genshin Impact iOS ve Android İçin Yayında! miHoYo rekor ön kayıt başvurusu alan oyunu geçtiğimiz gün iOS ve Android için yayınladı. 10 milyondan fazla kişinin ön kayıt başvurusu yaptığı RPG temelli oyun Genshin Impact mobil platformlar için yayınlandı. iOS ve Android’e ek olarak oyuna PC ve PlayStation 4 üzerinden deneyimlemekte mümkün. Üstelik oyun mobil, PC ve konsol dahil tüm platformlarda ücretsiz.

Uzun zamandır merak ile beklenen yapım geçtiğimiz gün yapılan duyuru ile oyun severlerin beğenisine sunuldu. miHoYo yapımı oyun açık dünya RPG türünde karşımıza çıkıyor. Tevyat adı verilen bir dünyada geçen hikayede başarılı grafikler de dikkatleri çekiyor. Fantastik anime karakterlerinin olduğu oyun etkileyici bir oyun deneyimini de vaat ediyor. Grafik tarafında da oldukça başarılı olan oyunda karakter ile nehirde yüzüp dağlara tırmanmak gibi pek çok animasyon bizleri bekliyor.

Genshin Impact iOS ve Android İçin Yayında! 20’den fazla karakterin bulunduğu oyunda oyuncular bu karakterleri geliştirerek farklı yeteneklerini açabilecek. Mondstadt ve Liyue Limanı adındaki bölgelerde geçen oyunda oyuncular isterlerse farklı oyuncular ile iş birliği de yapabilecek. Ücretsiz olarak yayınlanan oyunda oyun içi satın alımlarda mevcut. miHoYo tarafından yapılan açıklamada oyun çalışmalarının yaklaşık 3,5 yıl sürdüğü ve oldukça iddialı bir yapım ile oyun severlerin karşısına çıkacaklarını belirtti. Oyuna iOS, Android, PC ve PlayStation 4 platformları üzerinden ücretsiz erişebilirsiniz. Her platform için indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Genshin Impact ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.

PC: https://genshin.mihoyo.com/en

PS4: https://store.playstation.com/en-us/product/UP6262-CUSA23681_00-OSRELSIEAGENSHIN

iOS: https://apps.apple.com/tr/app/genshin-impact/id1517783697

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miHoYo.GenshinImpact&showAllReviews=true