Ana sayfa Öne Çıkanlar Game of Thrones Beyond The Wall, iOS’de Yayınlandı!

Game of Thrones Beyond The Wall, iOS’de Yayınlandı!

508
Game of Thrones Beyond The Wall, iOS’de Yayınlandı!
Game of Thrones Beyond The Wall, iOS’de Yayınlandı! - MOBİL DELİSİ

Game of Thrones Beyond The Wall, iOS’de Yayınlandı! TV dizileri arasında büyük bir popülerlik yakalayan Game of Thrones’un mobil oyunu geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Oyun geçtiğimiz gün ise iOS işletim sistemi için resmi olarak yayınlandı.

2011 yılında yayınlanan ve büyük bir kitle yakalayan dizi final yapmasına rağmen hikayeye devam ediliyor. Mobil platformdaki yapım Game of Thrones yeni oyunu resmi olarak iPhone, iPad ve iPod Touch için resmi olarak duyuruldu.

Kahraman toplama, takım savaşları, özel etkinlikler ve PvP modları ile oyuncular kendi aralarında savaşlara odaklanacağı oyun heyecan yaratacak gibi gözüküyor. Her karaktere özel yetenek sunan oyun Beyond The Wall’daki savaşları konu alıyor.

Jon Snow, Daenerys Targaryen, Jaime Lanniser, Melisandre, Tormund gibi karakterlerinde yer aldığı oyunda birçok farklı kostümde sizleri bekliyor. Farklı oyun modları ile Westerlands, King’s Landing, Dorne gibi yerlerde de oynamak mümkün.

Game of Thrones Beyond The Wall, iOS’de Yayınlandı! GoT macerasını özleyenler için Beyond The Wall iOS sürümünde kullanıcılara sunuldu. Yaklaşık 1,4 GB depolama alanı isteyen Game of Thornes Beyond The Wall App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Android sürümünün ise ilerleyen günlerde resmi olarak yayınlanması bekleniyor. Ayrıca Android sürümü için ön kayıt süreci de devam ediyor. Açıklanan tarihe göre ise Android işletim sistemi için 3 Nisan tarihinde oyunun yayınlanması bekleniyor.

Her iki işletim sistemi içinde oyun linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bhvr.beyondthewall&hl=en_US

https://apps.apple.com/us/app/game-of-thrones-beyond/id1492828790