Ana sayfa Öne Çıkanlar Galaxy Note 20 Ultra Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Galaxy Note 20 Ultra Görüntüleri Ortaya Çıktı!

101
galaxy-note-20-ultra-goruntuleri-ortaya-cikti

Galaxy Note 20 Ultra Görüntüleri Ortaya Çıktı! Ağustos ayının başında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Note 20 Ultra görüntüleri ortaya çıktı. Jimmy Is Promo isimli Twitter kullanıcısı yanlışlıkla yayımladığı fotoğrafta cihazın arka tarafını göstermiş oldu. Galaxy Note 20 Ultra’nın arka tarafının görüntüsünde üçlü bir kamera konumlanması olduğu gözüküyor.

Tanıtılmadan gerçek görüntüsü ortaya çıkan Galaxy Note 20 Ultra’nın periskop kamera özelliği olduğu gözüküyor. S 20 Ultra’da da bulunan 100x yakınlaşma özelliği bu telefonda da yer alacak gibi gözüküyor.Ayrıca cihazın Super AMOLED Infınity-O teknolojisini kullanacak. Ayrıca cihazda ekran altı selfie kamerasının da yer alacağı düşünülüyor.

galaxy-note-20-ultra-goruntuleri-ortaya-cikti

Görüntülere bakıldığında güç ve ses düğmeleri cihazın sağ tarafında yer alıyor ve oldukça ince çerçeveye sahip.  Kavisli ekran tasarımından vazgeçmeyen Samsung bu modelde Android 10 ve One UI 2.5 yazımları ile gelecek. Yayınlanan görüntüden sonra S Pen’in ve hoparlörün sağ taraftan sol tarafa kaydırıldığını belirten Jimmy Is Promo, cihazın sağ tarafında 3D ToF sensörü veya otomatik yakınlaştırma özelliğinin yer alacağını söylüyor.

Galaxy Note 20 Ultra Görüntüleri Ortaya Çıktı! Renk seçenekleri hakkında henüz resmi bir bilgi bulunmazken USB-C bağlantısı ile gelecek. Galaxy S20 modelinde karşılaştığımız mat yüzey bu cihazda da kullanılacağı tahmin ediliyor. 6.87 inç büyüklüğündeki bir ekran ile karşımıza çıkacak olan telefon QHD Plus teknolojisine ve 120 Hz tazelemeye sahip olacak.

Snapdragon 865 Plus işlemci ile gelecek olan cihazın 12 GB RAM’e sahip olacak. 50x yakınlaştırma özelliğine sahip olacak 108 Megapiksel kamera ile gelecek. Cihazın pil tarafında ise 4500 mAh pil bizleri karşılıyor. 21 Ağustos tarihinde Güney Kore’de satışa sunulması beklenen cihazın Ağustos ayı ilk haftasında resmi olarak tanıtımının gerçekleştirilmesi bekleniyor.