Ana sayfa Genel Demon Blade Mobil Oyunu iOS Platformunda Yerini Aldı

Demon Blade Mobil Oyunu iOS Platformunda Yerini Aldı

584
demon-blade-mobil-oyunu-ios-platformunda-yerini-aldi

Demon Blade Mobil Oyunu iOS Platformunda Yerini Aldı! 1v1 kılıç düellolarında şeytanlara karşı bir savaş oyunu olan samuray temalı Demon Blade yakın zamanda iOS platformunda yerini aldı. Oyun daha önce Android platformunda oyun dünyasına sunulmuştu.

Aynı zamanda hikayesiyle de dikkat çeken oyunda ay kayboluyor ve kötü yaratıklar yaygınlaşıyor. Kötü yaratıklar karşısında oyuncuların amacı bir kez daha dünyayı kurtarmak olacak. Demon Slayers olarak bilinen samuray savaşçılarıyla birlikte oyuncular oyunun başrolü olacak. Oyunun tanıtım videosu ise büyük ilgi gördü.

Demon Blade hikayesinde iblislerle yüzleşmeye hazır olun!

Demon Blade tam olarak iblis ordusuyla yüzleşmek için oyuncuların yoldaşlarını bulacağı zindan ve hikaye odaklı bir RPG oyunudur. Oyuncular ekibi daha iyi donatmak için harika görünümlü bir zırh koleksiyona erişebiliyorlar.

Oyun ilerledikçe, kendi arka plan hikayelerini sunan birçok yeni karakter oyuna dahil oluyor. Oyun hikayesindeki savaş oldukça sezgisel ve öğrenmesi kolaydır. Temel olarak, düşmanınızı 1v1 düelloda yenmek için saldırılarınızı uygun şekilde zamanlanması gerekiyor. Seviye atlatmak ve daha iyi eşyalar donatmak için oyunculara daha fazla savaş olanağı sağlıyor. Tüm bunlara ek olarak oyunda kullanışlı birçok yetenek bulunuyor.

Sunum açısından grafikler çok sayıda benzersiz karakter ve havalı silah tasarımlarıyla oldukça ilgi çekiyor. Demon Blade ayrıca, birçok oyuncunun dahil olacağı çeşitli çevrimiçi bileşenlere de sahip bir oyun olma özelliği taşıyor. PvP, rekabetçi olmak isteyenler için tam bir fırsat haline geliyor.

Oyun ilk olarak 2019 yılında Android için piyasaya sürüldü ve tatmin edici savaş sistemi ve uygun zorluk seviyesi sayesinde kullanıcılar tarafından çok övüldü. Şimdi, iOS platformuna dahil oldu. Sonuç olarak, oyuncular oyunu şu anda hem Google Play’de hem de App Store’da ücretsiz olarak indirebilirler.