Ana sayfa Öne Çıkanlar Battlefield Mobile’ın Test Sürümü Android Cihazlar İçin Geliyor!

Battlefield Mobile’ın Test Sürümü Android Cihazlar İçin Geliyor!

28
battlefield-mobilein-test-surumu-android-cihazlar-icin-geliyor

Battlefield Mobile’ın Test Sürümü Android Cihazlar İçin Geliyor! Popüler savaş oyun serisi olan Battlefield’ın mobil oyununun yeni detayları sevenleriyle paylaşıldı. Ayrıca oyunun test sürümü için de yeni detaylar eklendi. Oyun ile ilgili detaylara aşağıdaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Popüler Serinin Mobili Geliyor

Oyun dünyasının en popüler video oyun serilerinden olan Battlefield’ın yeni oyunu geçmiş olduğumuz aylarda duyurulmuştu. Mobil cihazlar için verilen bu çıkış sevenleri tarafından dört gözle bekleniyordu. Geçtiğimiz günler içerisinde de oyunun Google Play Store sayfası açıldı. Sonrasında ise oyunun test sürümü için detaylar geldi.

battlefield-mobilein-test-surumu-android-cihazlar-icin-geliyor-2

Test Sürümü Sonbahar Aylarında Geliyor. Oyundan gelen yeni açıklamalarda oyunun test sürümünün Android cihazlar için bu sonbaharda başlayacağı belirtilmişti. Fakat ne yazık ki test sürümü başlangıç için sadece Endonezya ve Filipinler’de erişime açılacak. İlerleyen süreçte çok büyük ihtimalle Türkiye de bu test bölgeleri arasında bulunan ülkelerden olacak.

Test Sürümünde Battlefield 3 Haritası

Battlefield Mobile’ın Test Sürümü Android Cihazlar İçin Geliyor! Oyunun test sürümünde sadece Battlefield 3 haritası olan Conquest on Grand Bazaar da bulunacak. Hepimiz bu haritaya aşinayızdır. Ayrıca oyunun görselleri ise Battlefield 3’ü anımsatmıyor değil. Battlefield Mobile; büyük ölçekli haritalara ve yıkılabilir çevreye sahip olacak. Oyun içerisinde Assault, Medic, Support ve Recon olacak şekilde 4 farklı sınıf mevcut olacak.

battlefield-mobilein-test-surumu-android-cihazlar-icin-geliyor-3

Oyunun Google Play Store sayfasına göz atarak daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Daha fazla mobil oyun haberine anında ulaşmak için Mobil Delisi sayfamızı takipte kalın.