Ana sayfa Öne Çıkanlar Apex Legends Mobile Son Sezon Yenilikleri

Apex Legends Mobile Son Sezon Yenilikleri

136
apex-legends-mobile-son-sezonun-yenilikleri

Apex Legends Mobile Son Sezon Yenilikleri Apex Legends hem global çapta hem de ülkemizde son derece popüler bir oyun. Hali hazırda aktif oyuncu sayısı milyonlara ulaşmış oyuncu kitlesi ile Apex Legends, geçtiğimiz ay mobil oyun severleri oldukça sevindiren bir gelişme ile oyunun mobil versiyonunu Google Play ve App Store üzerinden sevenlerine sundu.

Apex Legends Mobile’ın ilk sezonu olan Prime Time geçtiğimiz günlerde sona erdi  ve ikinci sezon şimdiden hazırlandı. Apex Legends’ın kışı erken getiren ikinci sezonu Cold Snap yepyeni gelişmeler, oyun modları ve yeni kahramanı Loba ile sizlerle.

apex-legends-mobile-son-sezonun-yenilikleri-2

Apex Legends Mobile Son Sezon Neler Sunuyor?

Apex Legends Mobile’in ikinci sezonu olan Cold Snap oyunun yeni kahramanı olan Loba ile sağlam bir açılış yaptı. Loba oldukça sert bir karakter. Daha küçük yaşta ailesinin öldürüldüğüne tanık oldu ve o günden beri yalnız başına hayatta kalmayı başardı. Son derece zorlu ve mücadeleler ile geçmiş hayatı onu daha çocuk yaşta yan kesiciliğe zorladı. Ancak kaderin onun için başka planları vardı. Loba’nın yolu bir şekilde çok gizli bir tesise düştü ve Loba bu tesiste Jump Drive teknolojisine sahip oldu. Bu teknoloji Loba için ihtiyacı olan her şeye kolayca erişebilmek demekti.

Jump Drive teknolojisi sayesinde istediği hemen hemen her şeye erişimi olan Loba biraz intikam biraz da para için Apex oyunlarına katılmaya karar verdi. Apex Legends Mobile ve çok daha fazla mobil oyun haberi için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.