Ana sayfa Öne Çıkanlar Angry Birds Mobil Platforma Geri Döndü!

Angry Birds Mobil Platforma Geri Döndü!

431
angry-birds-mobil-platforma-geri-dondu

Angry Birds Mobil Platforma Geri Döndü! Finlandiya merkezli stüdyo Rovio sevilen oyunu mobil platformlara geri getirdi. 2009 yılında hayatımıza giren ve oldukça büyük bir çıkış yakalayan Angry Birds oyunu mobil platformlara geri dönüyor. Rovio Classics: Angry Birds adı altında iOS ve Android kullanıcılarına oyunu resmi olarak yayınladı. 1 Dolar olarak ücretlendirilen oyun her iki platformdan da indirilebilecek.

2019 yılında uyumluluk sıkıntıları yüzünden mağazalardan kaldırılan oyun geçtiğimiz günlerde resmi olarak yeniden oyun severlere sunuldu. Unity motorunu kullanan oyun tamamen yeniden tasarlansa da ilk kızgın kuşlar temasından çıkmadı. Klasik oyunun geri gelmesi için dünya genelinde yapılan #BringBack2012 çağrısı böylelikle 2022 yılı itibari ile cevap bulmuş oldu.

angry-birds-mobil-platforma-geri-dondu-2

Angry Birds Mobil Platformlarda Ücretli mi?

Yazının başında da belirtmiş olduğumuz gibi Rovio Classics: Angry Birds adı ile yayınlanan oyun hem iOS hem de Android’de mevcut. Her iki platformda da oyun 1 dolar fiyat etiketi ile yani 15,99₺ olarak satışta. Oyunun Android versiyonu için Google Play linkine buraya tıklayarak, iOS versiyonu için App Store linkine ise buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Rovio tarafından yapılan açıklamada yeni oyunda klasik serisinin tüm özellikleri ve ruhun korunduğunun altı çiziliyor. Bakalım Angry Birds severlerin oyuna karşı tepkileri nasıl olacak. Rovio Classics: Angry Birs ve çok daha fazla oyun için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.